До уваги водіїв. Від сьогодні до понеділка у Сумах обмежать рух транспорту

У п’ятницю, суботу та неділю, 18, 19 і 20 травня, в Сумах обмежать рух транспорту на деяких вулицях у зв’язку з проведенням масових заходів. Відповідні розпорядження підписав міський голова Олександр Лисенко.

У  п’ятницю в зв’язку з проведенням масових заходів з нагоди десятої річниці з дня створення військової частини А 1476 Управління патрульної поліції в Сумській області з 13:30 до 14:30 обмежить рух транспорту по вул. Г. Кондратьєва від перехрестя вул. Г. Кондратьєва – вул. Гамалія  до перехрестя вул. Г. Кондратьєва – провулок Академічний , а з 11:00 до 18:00 – на Покровській площі (з боку Театральної площі) від перехрестя вул. Г. Кондратьєва – Покровська площа  до перехрестя« вул. Гагаріна – Покровська площа .

У суботу в Сумах будуть проходити масові заходи з нагоди Дня Європи та урочисті заходи з нагоди прийняття особовим складом Національної гвардії України військової присяги.

У зв’язку з цим з 6:00 до 16:00 рух транспорту обмежать по вул. Луговий від перехрестя вул. 1-а Набережна річки Стрілки – вул. Лугова до перехрестя вул. Лугова – вул. Ярослава Мудрого , а з 9:00 до 12:00 – по вул. Г. Кондратьєва від перехрестя вул. Г. Кондратьєва – вул. 20 років Перемоги  до перехрестя вул. Г. Кондратьєва – провулок О. Береста.

У неділю при проведенні відкритого весняного чемпіонату України з велосипедного спорту, який пройде в Сумах ,Управління патрульної поліції в Сумській області обмежить рух транспорту з 9:00 до 14:00 по вул. Героїв Сумщини та вул. Набережній р. Сумки від перехрестя Покровська площа – вул. Героїв Сумщини – вул. Гагаріна  до перехрестя« вул. Набережна р. Сумки – вул. Кооперативна – вул. Воскресенська  з одночасним обмеженням виїзду транспорту на вул. Героїв Сумщини та вул. Набережна р. Сумка з вул. Троїцької і з пр-ту Шевченка.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.