Сумський перевізник сів «в калюжу» у спробі зробити відомого активіста злим «бабаєм», який відібрав пільги у дітей

Сумські перевізники, схоже,  перешли у інформаційний наступ проти правозахисника, лідера обласної організації партії «За життя» Олександра Соколова (на фото), який в судах добивається перегляду незаконних, на його переконання,  рішень виконкому про встановлення проїзду в маршрутках Сум за ціною 5 гривень.

25 травня на сайті «Сумські дебати» з’явилася cтаття «Благодаря активисту Соколову суд отменил льготный проезд для школьников 1-4 классов» за підписом Анатолія Лугового. В ній доводиться, що через виграний Соколовим у перевізника суд, який визнав протиправним та нечинним згадане рішення виконкому і тариф в 5 грн. стосовно маршрутів  №   13 «Тепличний-Героїв Крут», № 55 «Роменська-Героїв Крут» та № 53 «Добровільна-Аеропорт», залишились  без пільги (2 грн.) учні 1-4 класів.

Зазначимо, що авторство статті, скоріш за все, належить не журналісту, а  під псевдонімом «Анатолій Луговий» ховається сам перевізник  Геннадій Кузьменко (ТОВ «Престиж лайн»), оскільки  вона не відповідає жодному з основних критеріїв  журналістики, до того ж написана російською, хоча «Сумські дебати» – україномовне видання.

Через добу та ж стаття, слово в слово, під тим же заголовком  і за підписом того ж Лугового  з’явилася і  на сайті «Everyday.Sumy».

Олександр Соколов так прокоментував появу цього матеріалу:

«Сайт «Сумские дебаты» – сайт «Оппоблока», «Видродження» и еще не пойми кого, содержится за счет экс-регионаловских перевозчиков. Сайт “Everyday Sumy” – сайт партии «Батькивщина», содержится за счет средств «сердечных» перевозчиков.

Что объединяет эти сайты и их спонсоров? Им хочется обворовывать, обманывать сумчан! Созданы с целью дискредитации сумских общественников, небезразличных сумчан, которые отстаивают интересы горожан.

…Запущен очередной вброс, как «Благодаря Соколову, суд лишил школьников льготного проезда 2 грн.».

В этой манипуляционной статье пишут, что якобы из-за Соколова школьники лишены льготы – 2 грн. в маршрутках №№  13, 53, 55! Только почему же манипуляторы не говорят,  сколько можно теперь платить благодаря Соколову?

На маршрутах №№ 13, 55 вступает в силу решение исполкома № 478 от 15.09.2015 года, где проезд для школьников – 1 гривна!!!

А на маршруте№  53 вступает в силу решение исполкома № 103 от 07.03.2013 года, по которому школьники могут ездить тоже за 1 гривну!

Была б моя воля, ездили бы бесплатно! Но не при этой власти!

Не верьте продажным сайтам! Репост, пожалуйста».

В якості доказів Олександр Соколов наводить копії додатків до згадуваних ним рішень виконкому:

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.