У Сумах хочуть заборонити продаж алкоголю з 22:00 до 7:00

У Сумській міські раді відбулась нарада з керівниками підприємств торгівлі,  під час якої обговорили проект рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у Сумах у нічний час.

Під час наради присутніх проінформували про прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», який надає право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час, крім закладів ресторанного господарства, а також дозволяє штрафувати торговельні заклади в зв’язку з порушенням правил продажу алкоголю.

За словами начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олега Дубицького, наразі розроблений проект рішення міської ради про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання на території Сум у період з 22:00 до 7:00.

Тож головним питанням зібрання було розглянути, як вплине запропонована заборона на економічну ситуацію магазинів, які наразі продають алкогольні напої, підприємцям запропонували надати свої аргументовані пропозиції.

Протягом трьох днів профільний відділ прийматиме пропозиції до даного проекту рішення від сумських суб’єктів господарювання у письмовій формі.

Додамо, якщо через сесію, на якій  планується розглянути відповідний проект рішення, депутати проголосують “за”, то з полегшенням зітхнуть мешканці будинків, в яких або поруч з якими розташовані магазини, що торгують алкоголем. Адже сьогодні на прилеглій території з вечора до ранку бенкетують, порушуючи тишу і поливаючи сечею кути і підїзди любителі хмільного. Нерідко такі посиденьки закінчуються п’яними бійками. Поліція ж на розпиття спиртних напоїв у громадських місцях уваги не звертає.

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “У Сумах хочуть заборонити продаж алкоголю з 22:00 до 7:00”

  1. Ввважаю це рішення дуже правильним! у Свій час я так довго боролася з магазином під вікнами, де збиралися компанії та вживали алкоголь до 2-3 ночі, з подальшим зв”ясуванням стосунків в стилі “Ти мене поважаешь?!” І все чого змогла домогтися- це лише прибрати лавочки біля цього магазину, щоб компаніям не так зручно було пиячити… Хоча без сербозних Штрафів та раптових незапланованих рейдів перевірок – продавати будуть тихенько через віконце… вже таке бачили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.