Сумчани дружно проголосували за відновлення реконструкції стадіону «Авангард»

Петиція сумчанки Марини Сердюк «Завершення реконструкції стадіону Авангард» всього за 10 днів набрала 256 голосів із 250 необхідних для того, щоб на неї звернула увагу і дала відповідь місцева влада.

«НАКИПІЛО!!!!!! Ремонт стадіону Авангард так активно розрекламований місцевою владою ще у 2016 році на сьогодні існує лише на папері, – написала Марина Сердюк. –  Де факто, від осені минулого року не проводиться жодних будівельних робіт.

Ми всі чудово розуміємо складне економічне становище в області і країні вцілому, але наші діти змушені більше року займатись в тісному спортивному залі, стіни якого вкриті пліснявою і грибком. Дванадцять груп футболістів всередньому по двадцять чоловік у кожній. Це навіть не рахуючи легкоатлетів !!!!! Часу після занять в школі на всіх не вистачає – тому займаються по дві групи відразу в одному спортивному залі. Це суцільний жах і для дітей, і для тренерів.

Не розумію, чому пріоритетом для влади являються євродвори, а не завершення ремонту, хоча б, футбольного поля!!!!

Діти – майбутнє держави, а відсутність місця для занять спортом спонукає їх шукати сумнівні розваги деінде. Та, здається, розбиті мрії дітей зовсім не хвилюють місцеву владу. Просимо розглянути можливість якнайшвидшого завершення ремонтних робіт та відкриття стадіону .

До речі, хочу нагадати, що 06.02.2018 начальник управління капітального будівництва і дорожнього господарства СМР Віталій Шилов особисто наголошував : ” Помимо всего прочего управление капитального строительства будет продолжать ремонты на стадионе «Авангард», обустраивать «Романтику» и Театральную площадь.” То невже це просто обіцянка???????»

До цього додамо, що реконструкція стадіону із самого початку викликала багато запитань. За проектною документацією на неї мало піти 24 млн. грн. Підрядник «БВК Федорченко» , щоб виграти тендер, пообіцяв відремонтувати його за 18,5 млн. грн. (стартова ціна на тендері була заявлена в 32 млн. грн.). За два роки було витрачено 14 млн. грн. і наприкінці 2017 року раптом виявилося, що для завершення реконструкції потрібно ще не 4,5 млн. грн., а 22 млн. грн., яких, за словами мера Сум, у бюджеті міста на це немає.

Між тим, у травні цього року управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Сумській області направило до суду позов про повне припинення реконструкції стадіону через 38 виявлених порушень правил пожежної безпеки.

Відпвідь на петицію Марини Сердюк міська влада має опублікувати 21 червня 2018 року

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Сумчани дружно проголосували за відновлення реконструкції стадіону «Авангард»”

  1. Це дерібан коштів, а не увага до спорту, а легкоатлети, на думку влади, хай по тротуарах міста бігають. Такий рівень розвитку, культури та порядності, тих кого обирають сумчани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.