У Сумах «Правий сектор» пообіцяв винагороду за наркодилерів, які поглумилися над пам’ятью про кіборга

Після того, як у Сумах розмалювали зупинку «Вулиця Сергія Табали» рекламою наркотиків (на фото), «Правий сектор» Сумщини оголосив  акцію «Злови наркодилера». Тому, хто впіймає причетних до акту вандалізму стосовно пам’яті 18-річного Героя України, який загинув, захищаючи Донецький аеропорт, обіцяють приз – помпову рушницю.

По це повідомив активіст «Правого сектору» Serhii Suprun:

 

«УВАГА АКЦІЯ! Зважаючи на ганебні явища, що заполонили міста України, та м. Суми зокрема – написи з пропозиціями наркотичних речовин. Знахабніли наркоділки, не маючи ні сумління ні страху використовують для своєї “реклами” навіть пам’ятні знаки Героїв Української Нації. Зважаючи на антинародну діяльність місцевої влади, імпотентність ” реформованих” правоохоронних органів, НВР “Правий сектор” Сумщини, побратимські організації та небайдужі громадяни оголошують акцію “Злови наркодилера”. Головний приз помпова рушниця Hatsan escort MP з повним супроводом в оформленні документів (з 21 року) молодшим грошова винагорода.

При затриманні наркодилера негайно звернутися в штаб в Сумській обласний штаб НВР “ПС” ЦІЛОДОБОВО +380506349474; +380980965015. Бажаючим надати матеріальну допомогу в проведенні акції +380500815408 друг Дід.

“Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації (8 точка Декалогу Українського Націоналіста)».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.