Виконком підтримав заборону розширення відомої у Сумах будівельної «потвори»

Сьогодні, 12 червня, члени виконкому Сумської міськради розглянули проект рішення  «Про розгляд  електронної петиції Пильова  Михайла  Віталійовича «Заборонити подальше розширення  універмагу  «Київ» і підтримали ініціативу сумчанина.

Управлінню архітектури та містобудування доручено не надавати ТОВ «Укртехносинтез», власнику ТРЦ «Універмаг «Київ», по вул. Кооперативна, 1 містобудівні умови і обмеження на реконструкцію торгово-розважального центру, пов’язану зі збільшенням зовнішніх габаритів об’єкта.

Нагадаємо, що  у квітні ц.р. у  суді першої інстанції було скасовано припис міського  ДАБК про припинення реконструкції у Сумах універмагу «Київ». Раніше повідомлялося, що добудову універмагу, який сумчани вже охрестили «потворою» і «пам’ятником дебілізму»,  призупинено через деформацію несучих конструкцій.

Наразі заборонити добудову універмагу і припинити роботу деяких його поверхів вимагає через суд управління ДСНС у Сумській області. Тим часом власник універмагу «Київ» подав зустрічний позов на ДСНС.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.