Студреспубліка -2018 відгриміла на Сумщині

Протягом трьох днів у таборі «Ровесник» проходив сумський регіональний етап ювілейної 20-ї «Студентської республіки-2018». Тему обрали серйозну: «Як досягти прогресу та миру на Сумщині».  

«Загалом було близько 300 учасників, які зібралися у 5 команд, та запекло боролися за перемогу. Ми зробили фестиваль масштабним та феєричним. Було дуже багато емоцій і драйву», – розповів координатор «Студреспубліки-2018» Максим Едель (на фото нижче).

За результатами виборів, студентським мером Сум на фестивалі стала Влада Репецька (на фото – ліворуч) , студентка СумДПУ ім.А.С. Макаренка. « Наше першочергове завдання зараз – сформувати потужну команду, до якої б и представники всіх вишів Сумщини, аби гідно представити область на всеукраїнському рівні, – вважає Влада.

Обрали і «Першу Леді Сумщини-2018», нею стала студентка-другокурсниця СумДУ Софія Погоріла (на фото – праворуч). Я дуже вдячна за цей титул, – говорить Софія. –  дійсно сильною, адже всі дівчата, які брали участь у конкурсі – гідні звання Пешої Леді. Але корона все одно дісталася мені, чому я невимовно рада.

Попереду ж у організаторів та переможців сумської «Студреспубліки-2018» – амбітні плани: перемогти на всеукраїнському етапі студентських змагань.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/news/events/1886-studrespublika2018-vidhrymila-na-sumshchyni.html

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.