Інформація про ліквідацію четвертої школи в Сумах виявилася фейком

Сумська гімназія «Просперітас», ініціатор відродження в Сумах старого корпусу колись реального училища, а нині четвертої школи, в зв’язку з появою в соціальній мережі «інформації» про те, що залучення приватних інвестицій в цей проект призведе до того, що школа припинить своє існування, зробила наступну  заяву:

«Заява Сумської приватної гімназії та НВК «Просперітас» щодо відродження аварійного корпусу четвертої школи

Останнім часом у соцмережах та ЗМІ активно обговорюється тема відродження нашим закладом аварійного корпусу ЗОШ №4 імені Героя України Олександра Аніщенка. Шириться багато різноманітної інформації, у тому числі й відвертої неправди, що може негативно вплинути як на іноземних інвесторів, яких планує залучити наш заклад, так і сумську громадськість, що може втратити шанс на відкриття у місті шкільного навчального закладу європейського зразка.

У зв’язку із цим хочемо повідомити наступне:

1.​ Мова йде лише про один корпус четвертої школи, який сьогодні знаходиться в аварійному стані і, скоріше, становить небезпеку для учнів тієї ж школи, ніж приносить якусь користь. Дане приміщення уже близько 20 років простоює і, враховуючи, складну економічну ситуацію у державі та заборону змінювати профіль використання приміщення (тобто звичайний бізнес не може його отримати, так як там можна лише навчати дітей, чим і займається наша установа), навряд чи в найближчі десятиліття зможе бути відремонтоване. Тобто від того, що наш заклад буде працювати у цьому корпусі, життя самої четвертої школи ніяк не зміниться – вона як займають сьогодні свої приміщення, так і будуть це робити далі.

2.​ Закиди про те, що керівництво четвертої школи разом із деякими депутатами і представниками влади навмисно затягують процес, щоб отримати від нас якийсь зиск – вважаємо необгрунтованими. Наразі у нас триває дискусія, і така контрпродуктивна позиція скоріше свідчить про обережність народних обранців щодо нової справи, а не про бажання “нагріти” на ній свої руки. Переконані, що ретельно розібравшись у ситуації, буде прийняте позитивне рішення по створенню приватної школи європейського зразка.

3.​ Інформацію про те, що на території аварійного корпусу четвертої школи діє наркопритон, – ми теж не можемо підтвердити, так як наразі наші спеціалісти поки ще не були допущені безпосередньо на сам об’єкт і не мали змоги ретельно все обстежити. Але, як тільки такі випадки нами будуть виявлені, обіцяємо одразу поінформувати про них поліцію.

Керівництво гімназії “Просперітас” вірить, що спільними зусиллями в місто Суми можна залучити іноземні інвестиції в освіту і на радість усім жителям в обласному центрі з’явиться ще одна чудова архітектурна на освітянська перлина!

Разом ми досягаємо неможливого!

P.S. На фото можна побачити, у якому стані знаходиться будівля зараз та якою вона може бути після реставрації».

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.