У Тростянецькому районі «патріоти» побили переселенця- інваліда тільки за те, що він розмовляв російською (ВІДЕО)

У селі Буймер Тростянецького району шахтарю-переселенцу з Донбаса (на фото) розірвали рота і намагалися переїхати автомобілем  тільки через те, що він і його сім’я розмовляють  російською мовою. Про це розповіли журналісти телеканалу ATV.

На переселенця В’ячеслава Рожкова, який більше 20 років працював на шахті і отримав інвалідність 2-ої групи, напали біля магазину. За словами дружини постраждалого Лідії, на її чоловіка накинулися і почали вимагати розмовляти українською мовою.

«Вони його витягли на проїжджу частину біля магазину, почали розривати йому рота. Спочатку їх було троє, а потім виявилося, що їх взагалі дев’ять. Вони його почали класти під машину, почали його переїжджати», – говорить жінка. Чоловікові вдалося втекти. Пізніше його доставили в районну лікарню.

Постраждалого госпіталізували з рваною раною ротової порожнини, медики викликали поліцію. «Інформація про подію внесена до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень. У лікарні була направлена слідчо-оперативна група. Проводиться перевірка», – повідомив заступник начальника Тростянецького відділу поліції Віталій Разбейко.

Як розповідає інша переселенка Марина Денисова, яка проживає в цьому ж селі, місцеві жителі влаштували відверте цькування людей, що приїхали з Донбасу. «Нам в очі кажуть, що ми понаброда, понаїхали. Вас тут ніхто ніколи не візьме, живіть тут хоч сто років, ви все одно будете чужими, тому що ви росіяни, ви не наші», – розповідає жінка.

Родина потерпілого В’ячеслава Рожкова тепер побоюється тиску з боку місцевої влади, а також розправи місцевих жителів.

ВІДЕО (з 06:46):

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.