Печерний рівень IQ чи європейська обізнаність? У Конотопі обмалювали стіни гомофобськими гаслами

Сьогодні, 5 липня на фасаді Конотопського міського центру з надання безоплатної правової допомоги невідомі залишили написи «ЛГБТ – ні!», «Гендер – це педофілія» і листівки із закликом виходити на боротьбу з гомосексуалістами, повідомив «Голос Конотопа».

Про причини появи таких написів залишається поки тільки гадати. Можливо, це пов’язано із тим, що сьогодні в центрі мав проводитися міні-тренінг під назвою «Що таке Гендер?», і активісти вирішили, що гендер і геї – слова синоніми.  Можливо, їх надихнула подія в Харкові, де їхні однодумці вчора розгромили офіс ЛГБТ-спільноти, і через відсутність  подібного офісу у Конотопі обрали для свого «подвигу» офіс з надання правової допомоги. Ще більший подив викликає твердження, що «гендер (статева різниця) –  це педофілія».

В той же час невідомо, про що саме мали розповісти конотопчанам на семінарі з доволі умовною назвою, оскільки західні теорії визначають сьогодні, що в основі статевої  різниці між чоловіком і жінкою лежать не біологічні фактори, а соціальні: дитина становиться чоловіком або жінкою внаслідок виховання в сім’ї і суспільстві .  Зачасти на ці теорії і посилається ЛГБТ-спільнота в поясненні і пропаганді   способів  задоволення своїх сексуальних потреб.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.