Лисенко і Медуниця відреагували на акцію протесту в Сумах

З наближенням виборів місцева влада  і депутати уважніше прислухаються до вимог сумчан і навіть реагують на них.

Так, сьогодні на апаратній нараді після проведеної 6 липня обласною організацією партії «За життя» попереджувальної акції протесту проти махінацій з відміною пільг та субсидій міський голова Сум Олександр Лисенко розпорядився підготувати звернення до Уряду з проханням скасувати або внести зміни в постанову про новий порядок нарахування субсидій. А народний депутат Олег Медуниця сьогодні ж направив на імя прем’єр-міністра  депутатське звернення з проханням скасувати окремі положення зазначеної постанови Кабміну.

«Зараз в результаті нового порядку нарахування субсидій величезна кількість сумчан зазнають труднощів в їх отриманні, – говорити ініціатор мітингу, голова обласного осередку партии «За життя» Олександр Соколов.- Тому метою мітингу було звернути увагу міської влади, українського уряду на існування проблем з призначенням субсидій, змусити включитися у вирішення проблем не тільки мера, але й наших народних обранців, які голосували за нинішній склад Уряду, а значить несуть персональну відповідальнысть за те, що відбувається. І це, судячи з реакції Лисенка і Медуниці, нам вдалося.

Багато хто цікавиться, чому мітинг проходив саме біля будівлі міського департаменту соцзахисту, а не під будівлею КабМіну.

Слід зазначити, що наша команда ніколи не займається порожніми акціями. Ми намагаємося не тільки розібрати детально будь-яку проблему, а й знайти шляхи її вирішення. Тому, місце проведення обрано нами не випадково!

Мало того, що постанова виписано жахливо і є неоднозначні моменти, які потрібно або скасовувати, або уточнювати на рівні Уряду, щей  наші місцеві чиновники з департаменту соцзахисту невірно трактують більш ніж однозначні положення цього документу.

Перш за все,  це стосується визначення «член домогосподарства».

Згідно постанови, членом домогосподарства є особа, яка зареєстрована І ФАКТИЧНО проживає в ньому.

А наші міські чиновники з департаменту вважають, якщо особа зареєстрована, то воно вже автоматом там фактично проживає, а значить і входить до складу домогосподарства, що не відповідає тексту постанови!

Буквально в найближчі дні я викладу з цього питання детальну інформаційно-правову довідку.

Закликаємо сумчан активно включиться в розв’язання проблеми з субсидіями і пільгами. Чим більше акцій буде проведено, чим багатолюднішими  вони будуть, тим швидше буде наведено порядок у цій справі. З нашого боку, ми надамо максимально можливу правову допомогу всім, кому буде відмовлено в субсидії».

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.