У Сумщини хочуть забрати 117 мільйонів гривень, виділених на ремонт траси Юнаківка-Суми-Київ

У Сумської обласної державної адміністрації заберуть кошти Дорожнього фонду, призначені на ремонт і будівництво доріг, і розподілять їх між іншими областями у зв’язку з незадовільними темпами дорожніх робіт в Сумській області., повідомило вчора УНІАН.

“Зараз йде перерозподіл (коштів областей, які відстають, на користь інших областей – УНІАН). Документ вже був прийнятий на засіданні Кабінету міністрів і зараз йде його доузгодження. Це зміна до розпорядження Кабміну 78-Р. Заберуть в однієї обласної адміністрації… У Сумської”, – сказав у  коментарі виданню радник голови «Укравтодору» Олександр Кава.

Голова Сумської ОДА Микола Клочко вчора ж заперечив цю інформацію: «Прошу не поширювати фейки.  З Дорожнього фонду, що іде на МІСЦЕВІ дороги, ніхто і копійки у Сумщини не забере. Намагання певних ділків від Укравтодору зняти кошти з ділянки ДЕРЖАВНОЇ дороги на Київ, по якій не те що проектна документація готова, а і тендер відбувся (хоч його і відомі в вузьких колах «дєлягі» оскаржують), якою опікується Облавтодор, викликають занепокоєння. Чекаю на спростування з боку ЗМІ, які розповсюдили недостовірну інформацію про Дорожній фонд Сумської області».

Але здається губернатор поспішив гніватися на ЗМІ. Вже сьогодні народний депутат Олег Медуниця написав в Facebook:

«По мотивам вчорашнього розгону інфи про те, що у Сумській області забрали кошти дорожнього фонду.

1. Всі гроші на місці. Жодної копійки коштів ДФ із Сумської області ніхто не виводив. Ці гроші працюють. В Сумах наприклад за них зробили вже Чернігівську і роблять 20 років Перемоги.

2. Все, що писалося в медіях про ОДА, невикористані гроші з ДФ все не правда. Коштами ДФ на державні дороги розпоряжається Служба автомобільних доріг, а не ОДА.

3. Уряд зняв гроші з траси м07. Це кошти Держбюджету, урядова програма. Юнаківка-Суми-Київ. 117 млн. Чиновники автодору дезинформували Уряд, що там нібито не проведений тендер. Я перевірив тендер проведений, але справа в антимонопольному на розгляді скарги. Таке нажаль буває. Це, між іншим, та дорога куди ми намагалися перекинути невикористані кошти з будівництва дороги на Харків.

4. Зараз ми все повернемо, настукаємо по лобу кому треба і можливо добавимо на м07.

У мене все. Нам чужого не треба, але свого не віддамо».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.