Глухів отримав, нарешті, бюджет міста завдяки рішенню суду

Вчора відбулася позачергова сесія Глухівської міськради,  на якій депутати-опоненти і депутати-прибічники мера Мішеля Терещенка, нарешті,  дійшли згоди і вже спільно проголосували за бюджет, який таким чином нарешті вступив в силу.

Втім, остаточне примирення сторін не сталося. Опозиціонери відмовилися голосувати за Програму економічного і соціального розвитку міста на 2018 рік, мотивуючи це тим, що вони її ще не читали.

Днем раніше,  11 липня, Сумський окружний адміністративний суд  прийняв рішення відмовити  депутату Глухівської міськради Аллі Рябусі  у її позові до міського голови Мішеля Терещенка за визнання  його бездіяльності протиправною. Таким чином суд поставив  крапка у питанні, хто винний в тому, що місто півроку живе без бюджету і не виплачується зарплата працівникам соціальної сфери.

Нагадаємо, що бюджет міста Глухів був прийнятий 1 березня 18 депутатами із 34 на сходинках міськради через блокування зали для засідань. Мер тоді відмовився його підписувати, мотивуючи це тим, що всі надходження на розвиток міста Глухова депутати-опоненти «відправили на оплату боргів «сусідніх громад» та державних субвенцій, намагаючись в черговий раз обікрасти громаду й довести, що грошей як не було при їх владі, так і не з‘явилося при новій». Опоненти в свою чергу доводили, що причиною бойкоту мером їхньої  редакції бюджету  стало те, що вони вилучили з нього  премії міському голові і його  заступникам.

Додамо, що рішення суд відповіло і на питання, яке мала вивчити нещодавно створена в облраді тимчасова контрольна комісія щодо можливого порушення Конституції міським головою в питанні затвердження бюджету.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.