Крокодилові сльози Дмитра Лантушенка: реконструкцію стадіону «Авангард» зупинено

Сумський окружний адміністративний суд на підставі позапланової перевірки Державної служби з надзвичайних ситуацій 25 червня у примусовому порядку зупинив реконструкцію стадіону «Авангард», яку веде «БВК «Федорченко».

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат Сумської міськради, начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Лантушенко (на фото).

Як з’ясувалося під час інспекції не була проведена обов’язкова експертиза проектної документації реконструкції на відповідність її пожежним та техногенним нормам безпеки,  також проектанти не віднесли будівлю до певного класу наслідків.

«Стоп! – пише Дмитро Лантушенко. –  Тобто, розробляючі проект реконструкції Авангарду, проектна організація невірно визначила клас наслідків та не пройшла обовязкову експертизу???!!!

Тобто, за майже мільон гривень коштів платників податків, проектант зробив неякісний проект???!!! Як така некомпетентність та халатність взагалі можлива? Очевидно, що поки не буде змінена проектна документація, жодної техніки і жодних будівельних робіт на стадіоні робити ніхто не буде.

Це просто жах…14 млн. коштів, виділених з міського та обласного бюджетів в минулому році викинуті в трубу».

Нагадаємо, що сам Дмитро Лантушенко у травні  виступав за виділення забудовнику додаткових 10 млн. грн. для завершення робіт. Не зовсім зрозуміла і його роль як депутата і начальника управління молоді та спорту в контролі за ходом реконструкції спортивної споруди на яку були віділені гроші з міського і обласного бюджетів.

До цього ми повідомляли:  Влада Сум доремонтує стадіон «Авангард», якщо десь хтось колись можливо…

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.