Чим ближче до виборів, тим більш уважнішими стають депутати до вимог сумчан

Депутати Сумської міської ради на сесії 25 липня підтримали проект рішення щодо необхідності проведення інвентаризації земель рекреаційного призначення, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Суми.

За словами міського голови  Олександра Лисенка, буде проведена робота з благоустрою цих земельних ділянок, після чого сумчани матимуть більше місць для відпочинку.

До списку потрапили земельні ділянки по вулиці Роменська, проспект Курський (“Вишневий сад”), вулиця Нижньохолодногірська (“Бузковий бульвар”), вулиця Джерельна (проект партиципаторного бюджету “Еко-парк”) та багато інших ділянок. Всього двадцять дві таких ділянки.

Насторожує обіцянка мера  “провести роботи з благоустрою” в зелених зонах ,після якких вони можуть перестати бути зеленими.

Також було подано пропозицію щодо резервування земельних ділянок для розвитку мережі зелених зон міста та заборони проведення будь-яких організаційно-правових заходів щодо зазначених рекреаційних територій та передачі їх у приватну власність.

Це так званий “мораторій на зелені зони” задля запобігання скорочення зелених насаджень у Сумах. Поки це обіцянки, а як буде насправді, скоро ( або нескоро) дізнаємося.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.