Рятувальники Шостки і Конотопа відтепер рятуватимуть жителів Сумщини за допомогою нової техніки

Підрозділи  ДСНС в Шостці і Конотопі на своє  професійне свято отримали нові автомобілі КРАЗ.

За словами голови Сумськоъ облдержадміністрації Миколи Клочка, автомобілі відтепер допомагатимуть рятувальникам краще виконувати свої професійні обов’язки

«Від щирого серця я хотів би привітати вас із вашим професійним святом. Ви – люди, які дотримуєтеся стійких принципів: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». І те, що державна служба із надзвичайних ситуацій в Сумській області займає перші позиції в державі, це заслуга, як вашого керівництва, так і кожного з вас, – зазначив Микола Клочко, виступаючи перед підрозділом ДСНС в Шостці. – Враховуючи це, керівництво ДСНС України за клопотанням облдержадміністрації, народних депутатів від Сумщини, міської влади Шостки, прийняло рішення вручити вам новий автомобіль КРАЗ. Той, хто дійсно працює, вартий того, щоб йому допомагали. Я хотів би, щоб ви, отримавши новий автомобіль, виконували свої обв’язки ще краще, адже у вас для цього тепер є можливості».

Начальник управління ДСНС у Сумській області генерал-майор служби і цивільного захисту Геннадій Волик  подякував Миколі Клочку за те, що й завдяки його зусиллям саме Сумщина отримала цю техніку.

Такий же автомобіль очільник області вручив і підрозділу ДСНС в Конотопі.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.