Головного архітектора Сум Андрія Кривцова підозрюють у корупції ? (ВІДЕО)

Начальника управління архітектури і містобудування, головного архітектора  Сум Андрія Кривцова підозрюють у корупції.  Такий висновок можна зробити з публікації у Facebook активіста і блогера Валерий Осадченко

Активіст посилається на документи, з яких витікає, що головний архітектор всупереч рішенню Сумської міськради від 20 червня 2018 року «Про призначення консультативного консультативного опитування мешканців міста Суми …» і не чекаючи результатів опитування,  видав містобудівні умови для будівництва нових багатоквартирних будинків в мікрорайоні, обмеженому вулицями Івана Сірка, Харківська та проспектом Михайла Лушпи.

Нагадаємо, що у сумчан цікавилися, чи підтримують вони  пропозицію по внесенню до містобудівної документації змін щодо розміщення середньої загальноосвітньої школи, дитячого садочка та парку відпочинку, замість будівництва нових багатоквартирних будинків в цьому районі.

Рішенням міськради від 20 червня управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Кривцов А.В.) було заборонено  видачу містобудівних умов та обмежень для будівництва нових багатоквартирних будинків у вказаному  мікрорайоні «до моменту розгляду Сумською міською радою результатів консультативного опитування та затвердження детального плану вказаної території виконкомом Сумської міської ради».

Але вже наступного після сесії дня, 21 червня,  Андрій  Кривцов видає ПАТ «Сумбуд», а пізніше і ТОВ «Сервіс-Маркет»  документі, які дозволяють будівництво, говорить адвокат Сергій Дудченко. Наразі ним  ініційовано звернення щодо правомірності дій головного архітектора. 15 серпня рішеннями суду поліцейських зобов’язали по факту видачі цих містобудівних документів внести відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ані Сергій Дудченко, ані Валерій Осадченко про можливий хабар головному архітектору від забудовників не говорять, але такий висновок напрошується сам собою. Або ж була усна вказівка йому на видачу документів від міського голови Олександра Лисенка. А, можливо, і перше і друге разом.

#АКривцова_геть#ОЛисенко_опомнись, с кем имеешь дело.Олександр Лисенко и депутаты горсовета, главный аритектрор походу на Вас с большой колокольни…..

Gepostet von Валерий Осадченко am Dienstag, 18. September 2018

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.