У Сумах учасників АТО та членів їхніх сімей вчитимуть як започаткувати власний бізнес

Вчора в  конгрес-центрі СумДУ презентували програму з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей. ЇЇ проводить Українська Соціальна Академія. За словами організаторів, програма допоможе ветеранам започаткувати власний бізнес.

Програма триватиме дев’ять місяців, і складатиметься з п’яти етапів. Ветеранів навчатимуть робити бізнес-плани та створювати власні проекти. Найкращі боротимуться за грошовий приз у Києві.

«Це буде сім дводенних модулів, – розповів телеканалу UA-Суми  координатор програми Богдан Ковальов. –  Навчання буде відбуватися з 10:00 години ранку до 6 години вечора. Буде як теоретична так і практична підготовка. У травні проект виходить на пітчінг ,який відбудеться у м. Суми. Буде відібрано 5 кращих проектів, які поїдуть у червні до Києва і там у фіналі боротимуться за головний приз 1,5 тис. американських доларів як фінансову підтримку на започаткування бізнесу».

Навчати ветеранів АТО будуть тренери із Сум та Києва. Учасники зможуть отримати індивідуальні консультації від підприємців, а також випускників минулих програм.

У програмі можуть брати участь бійці збройного конфлікту на Сході України та члени їх сімей, військовослужбовці Збройних сил України, прикордонної служби, СБУ, спеціально-транспортної служби та ДСНС. Вік учасників не повинен перевищувати 50 років.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.