Локальний захід – глобальний вплив. Сумчан кличуть на мовчазну акцію

18 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у всіх областях України відбудеться всесвітня щорічна акція “Walk for Freedom/Хода за свободу”. Це – мовчазна і мирна хода, яку організовують вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

У Сумах акція розпочнеться о 15:00. Збір учасників ходи за адресою: площа Незалежності, 1. Маршрут ходи: площа Незалежності, 1 – вул. Харківська.

Довідково.  За оцінками представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року.

У рейтингу поширеності рабства в 2018 році Україна опинилася на 49 місці з 167 країн світу.  Згідно з даними Глобального індексу рабства, в країні живе 286 тисяч людей-рабів.

Потрапляють люди до рабства шляхом вербування: через неформальні контакти, випадкові знайомства, розповіді історій спільних знайомих, під час контактів на базарі, в магазині, через оголошення в місцевих газетах, на вулицях, в інтернеті тощо.

На фото: акція  «Walk for Freedom» у Німеччині

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.