Коли у Сумах включать опалення. Тепловики просять на день пізніше, щоб відпочити після свята

Опалювальний сезону в Сумах розпочнеться з вівторка, 16 жовтня, вирішили сьогодні на апаратній нараді в міській раді.

Міський голова Сум Олександр Лисенко пропонував зробити це на день раніше: «До наступного понеділка ще є час, щоб закінчити всі роботи. А з понеділка починаємо підключати до опалення місто: школи, дитячі садки, лікарні та житловий фонд. Працюємо згідно з графіком».

Але за пропозицією тепловиків вирішили, що підключати житловий фонд краще все ж починати з вівторка, 16 жовтня (15 жовтня за календарем – вихідний)  коли розпочнеться робочий тиждень, аби працівники обслуговуючих організацій міста були на роботі і, у разі виникнення будь-яких ситуацій при запуску тепла, зреагували вчасно.

«До четверга повинні бути підписані всі акти готовності. Ще раз наголошую про особливий контроль готовності будинків, де створені ОСББ. Остаточне рішення будемо приймати, коли підіб’ємо підсумки цього четверга під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І у четвер про прийняте рішення ми повідомимо жителів», – підсумував міський голова.

За інформацією «Сумитеплоенерго», на 8 жовтня активні готовності до включення тепла не мають ще 208 будинків.З відомчим житла не видані акти готовності по 31 будинку, по ОСББ з 54 видано тільки по 7 актів.

Ситуація з житловим організаціями: «Сумижилкомсервіс» – не підписані 8 будинків, «Форекс плюс» – 4, «Наш дім» – 2, «Рубін» – 1, «Коменерго-Суми» – 7 і «Домком-Суми» – 1 , повідомляє Котельня Північного промвузла.  Всього 23 будинки (92%). По ОСББ з 23 будинків акти підписані по 14-ти. По бюджетним організаціям – дитсадки, школи, лікарні – 100%

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.