Обережно! У Сумах біля 30 тролейбусних опор можуть впасти будь-якої миті

Вчора під час апаратної наради при міському голові Сум представник громадської комісії з питань ЖКГ Володимир Дворниченко розповів, що на цей рік було виділено 2 млн.  грню на заміну аварійних тролейбусних опор. Всього їх до 200, однак, за його словами, досі не видно жодної заміненої опори.

«А тролеї продовжують падати мало не щодня. Є якась проблема з освоєнням коштів?» – запитав він у начальника управління капітального будівництва Віталія Шилова.

Той пояснив, що кошти, які на опори дійсно виділили, але УКБ направило їх на будівництво тролеї на Набережній р. Стрілка, щоб можна було ремонтувати міст на вул. Горького, пустивши тролейбуси в об’їзд.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Одноріг підтвердив, що проблема існує:

«По місту треба міняти близько 180 опор, терміново – близько 20-30. Але частково аварійні опори дійсно вже замінили при будівництві тролеї».

Мер Сум Олександр Лисенко доручив КП «Електроавтотранс» підготувати інформацію з конкретними цифрами, закласти необхідне фінансування і починати міняти опори.

На необхідності заміни аварійних тролейбусних опор більше року наголошували представники двох громадських комісій – транспортної і з питань ЖКГ. Активісти навіть зняли відеороліки про обстеження опор, аби привернути увагу до цієї проблеми. У 2015 році була створена тимчасова депутатська комісія для вивчення проблем КП “Електроавтотранс”, яку очолив депутат Олексій Рябенков. Саме він вніс пропозицію до бюджету-2018 про виділення 2 млн. грн. на заміну аварійних тролебусних опор.

Джерело: http://sumy.today/groshi-ne-tudy-zamist-troleybusnyh-opor-vlada-sum-zabezpechyla-remont-mostu

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.