На Сумщині ховатимуть ще одного учасника АТО

У  результаті важкої й тривалої хвороби, у місті Коростень Житомирської області помер Дмитро Мельник, уродженець села Іванівка Великописарвського району Сумської області, житель міста Коростень, капітан, інструктор з парашутно-десантної підготовки 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, учасник бойових дій на Сході країни.

Голова громадської організації ветеранів АТО «Гуртом легше» Яков Стакан з Коростеня розповів, що Дмитро Мельник помер через хворобу серця.

«Капітан Дмитро Мельник помер після важкої довготривалої хвороби в місті Коростень. Учасник бойових дій на сході України в складі 81 аеромобільної бригади і 95 бригади. Хлопці про нього казали: «Герой ще той!». Жінка у нього так само десантник, медичний працівник, зараз у декретній відпустці. З минулого року у нього почалися проблеми з серцем. Весною цього року впав у кому, минулого року також кома була. В понеділок подзвонила дружина і сказала, що Дмитру погано і потрібно везти в Київський госпіталь. За деякий час я переодягнувся, передзвонив його дружині, і кажу, що готовий везти, але вже, на жаль, було пізно… У нього виявився «обширний інфаркт», – розповів Яков Стакан.

Дмитро Мельник навчався в Харківському вищому військовому авіаційному училищі радіоелектроніки. У період із 2000 по 2005 роки проходив службу в Борисполі.

Військовослужбовця поховають у рідному селі на Сумщині.  У нього залишилася дружина.

На фото: Дмитро Мельник з дружиною

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.