У Сумах провокували вірян УПЦ МП, намагаючись зірвати богослужіння в центрі міста

Вчора, 14 жовтня,  року під час традиційного богослужіння на місці зруйнованого Покровського храму, що кожного року відбувається в Сумах, група невідомих осіб розташувалася за кілька метрів від місця богослужіння та увімкнула на повну потужність гучномовці, через які лунали пісні. Про це повідомив сайт «Православная Сумщина».

«Понад дві тисячі православних сумчан, що зібралися на місці зруйнованої у роки безбожних гонінь святині, змушені були терпіти “концерт”. Співробітники правоохоронних органів ніяк не реагували на дії провокаторів» – йдеться у повідомленні.- Звертаючись до богомольців, митрополит Сумський і Охтирський Євлогій заявив, що провокація, як і минулого року, стала можливою лише за мовчазної згоди та бездіяльності представників влади».

Нагадаємо, що 12 жовтня у Київській  Патріархії в звязку із рішенням синоду Константинопольського Патріархату щодо надання автокефалії Українській православній церкві зробили заяву в якій, зокрема, наголосили: «Київський Патріархат повністю та беззаперечно поділяє звернення Вселенського Патріархату до всіх залучених сторін із закликом утримуватися від захоплення церков, монастирів та іншого майна, а також від будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб перемагали мир і любов Христові. Процес об’єднання українського православ’я повинен відбуватися добровільно, мирно та без примусу, кожен член Церкви, як і кожна громада мирян чи ченців матимуть право вільно обрати центр свого церковного підпорядкування – належати до Української чи до Російської Церкви».

“Псевдопатріотів” (або провокаторів), які дали черговий привід російським ЗМІ поширити інформацію про утиски парафіян в Україні, можна впізнати на світлинах, опублікованих на сайті:

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.