Депутат Сумської міськради: Інформація про мене на сайті «Миротворець» є повною нісенітницею

Депутат Сумської міськради Дмитрий Хандурин попав до  «Чистилища» скандального сайту «Миротворець», створеного радником міністра МВС Антоном Геращенком для анонімного виявлення і оголошення списків «ворогів народу».

З цього приводу депутат зробив наступну заяву:

«На одному з інтернет ресурсів м.Суми була розміщена інформація щодо внесення мене в базу «Миротворець».
За посиланням (яке було опубліковане 31.12.2015) – https://myrotvorets.center/cr…/xandurin-dmitrij-viktorovich/ поширена недостовірна інформація щодо мене.

Інформація на сайті «Миротворець» не відповідає дійсності і є повною нісенітницею.

Моїм помічником підготовлене депутатське звернення до голови УСБУ в Сумській області з проханням провести перевірку данної інформації, підтвердити її або спростувати. По поверненню з відрядження підпишу дане звернення і віднесу до приймальні СБУ.

Що стосується самого розміщення:
По-перше, так я дійсно є членом ГО «Сумьська обласна федерація страйкболу», яка створена приблизно у 2008 році, членами ГО є більш 100 мешканців м.Суми, значна кількість з яких приймали участь в АТО, є діючими військовими, або служать в лавах правоохоронних органів України, на жаль серед членів ГО є і загиблі Герої які поховані на Алєї Слави в м.Суми.

Мені здається, що хтось з «добрих людей» для того щоб поставити галочку перед керівництвом, вніс дану неправдиву, не перевірену інформацію на сайт «Миротворец» стосовно мене, тому що в кінці 2015 року я став депутатом Сумської міської ради і хтось злив інформацію, що я є членом даного ГО.

По-друге десь з 2001 року не проживаю і не прописаний за адресою вказаною на сайті, що раз підтверджує неперевіренність інформації.

Все вищевикладене можна дуже просто перевірити».

Додамо, що сумський депутат не перша жертва доносів в Україні з метою зведення особистих рахунків через сайт «Миротворець». Хоча на сайті і стверджується, що «Інформаційне наповнення сайту «Миротворець» здійснюється із загальновідомих і загальнодоступних відкритих джерел», жодного посилання на ці джерела стосовно Дмитра Хандуріна  не наведено.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.