Влада звернулася до представників УПЦ КП та УПЦ з проханням забезпечити спокій і порядок в області

Наразі в нашій державі триває процес створення Української автокефальної православної церкви. У зв’язку з цим обласна державна адміністрація зібрала «за круглим столом» представників УПЦ КП та УПЦ, а також правоохоронців з проханням зберігати спокій і порядок в області,повідомляє прес-служба ОДА.

“Будьмо толерантними і віротерпимими. Всі процеси, що наразі відбуваються в Україні, мають проходити мирно і лише за столом перемовин, –наголосив т.в. о.  виконуючий обов’язки голови ОДА Вадим Акпєров. – Обласна влада у жодному разі не хоче втручатися у церковні справи. Наше завдання спільно із правоохоронними органами – щоб на Сумщині зберігався мир і спокій».

Посадовець також нагадав головам райдержадміністрацій, міських рад та ОТГ, що вони несуть відповідальність за свої території і мають не допустити провокацій та конфліктів на місцях.

«Не варто забувати, що Сумщина – прикордонна область. І від нашої мудрості залежить мирне життя її жителів», – звернувся до присутніх і перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль.

До цього ми повідомляли: У Сумах провокували вірян УПЦ МП, намагаючись зірвати богослужіння в центрі міста

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.