Пішов з життя колишній начальник УМВС України в Сумській області Микола Плеханов

27 жовтня на 71 році життя пішов з життя колишній начальник УМВС України в Сумській області, заступник міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенант міліції Микола Антонович Плеханов, повідомило ГУНП Сумської області.

Микола Плеханов обіймав посаду  начальника УМВС України в Сумській області. У період з 1999 до 2005 року.

Керівництво Головного управління Національної поліції Сумської області, рада ветеранів, особовий склад поліції Сумщини висловили співчуття рідним та близьким покійного.

Довідково. Микола Антонович Плеханов народився 12 липня 1948 року Василівка Радянського району Курської області. Після демобілізації з армії поїхав навчатися на Донеччину, котра стала для нього другою малою батьківщиною. У 1970 році прийшов служити до лав працівників органів внутрішніх справ, і за 35 роківслужби пройшов шлях від міліціонера Пролетарського райвідділу внутрішніх справ м. Донецька до заступника Міністра внутрішніх справ України з питань кадрової роботи та внутрішньої безпеки. З цієї посади звільнився на заслужений відпочинок. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня та багатьма відомчими відзнаками МВС України.

Джерело: відділ комунікації поліції Сумської області

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.