У Сумах активісти Руху Нових Сил вимагали недопущення підвищення ціни на газ

31 жовтня у Сумах близько 200 жителів міста зібралися на акцію протесту проти підвищення ціни на газ. «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» виступив одним із організаторів заходу разом з іншими політичними силами та громадськими організаціями.

За словами члена політради сумського осередку партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Андрія Фролкова (на фото), основними питаннями є вимога скасування постанови Кабінету міністрів України про підвищення ціни на газ на 23,5% з 1 листопада 2018 року та зрив опалювального сезону в місті Суми, адже до сьогоднішнього дня близько 80 тисяч сумчан не отримують тепло в своїх оселях, а це третина міста.

«Це політична відповідальність фракції «Батьківщина» в Сумській міській раді та особисто міського голови Олександра Лисенка. Адже вони не передбачили проблем, пов’язаних із початком опалювального сезону в місті. Вони отримували попередження і від правоохоронних органів, і від громадських діячів про те, що котельня північного промвузла не буде готова до опалювального сезону», – вважає  Андрій Фролков.

Учасники мітингу проголосували за резолюцію з відповідними вимогами, яку вручили міському голові на сесії.

На самій же сесії депутати Сумської міської ради ухвалили «Звернення до Президента України щодо негайного скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення». Відповідний проект рішення підтримали 23 представники депутатського корпусу.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.