У Сумах привітали з професійним святом працівників соціальної сфери

У Сумському театрі імені М.Щепкіна відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

«Дякую вам за те,що ви – люди з особливою душею, здатні проявляти милосердя не зі службового обов’язку, а за велінням совісті та покликом душі. Ваш внесок у розбудову соціальної сфери нашої країни надзвичайно важливий. Адже турбота про людину, її благополуччя та захищеність є гарантією стабільності й економічного зростання України», – з таким словами звернувся до присутніх голова Сумської ОДА Микола Клочко.  

За його словами, сьогодні в області у рамках реалізації реформи децентралізації здійснюється системне реформування надання соціальних послуг. Наразі на Сумщині понад 4 тисячі соціальних працівників працюють, щоб допомогти тим, хто цього потребує. В області діють 27 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), з них 5 у новостворених ОТГ. Зокрема, завдяки злагодженій роботі органів соціального захисту населення свої бебі-бокси отримали майже 800 матусь із новонародженими малюками.

«Тисячі соціальних працівників Сумщини своєю повсякденною наполегливою працею сприяють практичному втіленню державної соціальної політики, підтримують людей з обмеженими фізичними можливостями, допомагають дітям-сиротам, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, тим, хто опинився у непростих життєвих обставинах, – додав голова облдержадміністрації. – Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, душевного тепла, родинного затишку та наполегливості у повсякденній нелегкій роботі – захисті інтересів людей, утвердженні демократичної України».

Також привітали «винуватців» свята і заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош та директор обласного Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський.

«У систему соцзахисту я потрапила випадково, – ділиться спогадами заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка. – У 1997 році прийшла на державну службу саме у відділ субсидій, не знаючи тоді, що ця сфера стане моєю долею. Скажу чесно: до нас в органи соцзахисту не ходять здорові, успішні і багаті. Наші відвідувачі – люди, які постійно потребують підтримки та допомоги. Буває й так, що до нас приходять просто поділитися своїм горем, отримати пораду, а то й просто почути добре слово».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.