Поліція Сумщини отримала нового начальника кримінальної поліції

Заступником начальника ГУНП області – начальником кримінальної поліції призначений 36-річний підполковник поліції Вадим Дзюбинський (на фото).

Особовому складу апарату ГУНП області нового керівника блоку кримінальної поліції представив начальник Департаменту карного розшуку НПУ генерал поліції третього рангу Сергій Тихонов..

«В карному розшуку було завжди  непросто працювати, – зазначив він, – однак ніколи раніше не було такого фінансово-матеріального забезпечення, як нині. Тож для ефективної роботи розшуковці мають всі необхідні умови. Тому я щиро бажаю новому керівнику успіхів у роботі та знайти порозуміння з колективом, а підлеглим –  підтримати свого нового керівника».

До цього кримінальну поліцію області очолював Руслан Пиняга, про його нове місце роботи як і про причини заміни начальна кримінальної поліції не повідомляється.

Довідково: Вадим Дзюбинський народився в Кролевецькому районі Сумської області. Має вищу юридичну освіту. Почав свою роботу дільничним офіцером. Має багаторічний досвід роботи в карному розшуку і підрозділах по боротьбі з організованою злочинністю. Попередня посада – начальник Київського обласного управління ДВБ Національної поліції України.

Джерело: відділ комунікації поліції Сумської області.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.