Голова ОДА: На території Сумщині ситуація стабільна і контрольована

Відповідаючи на запитання журналістів щодо того, як діяти людям в разі виникнення надзвичайних ситуацій, голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко зазначив, що наразі на території області ситуація стабільна і контрольована, тому для паніки немає жодних підстав.

Увесь порядок дій в екстрених ситуаціях можна знайти на сайті облдержадміністрації та Департаменту цивільного захисту населення. За посиланням: http://www.uns.sm.gov.ua/index.php/uk/2015-07-22-13-15-51.  жителі або гості області сьогодні можуть віднайти інформацію про дії населення в умовах виникнення надзвичайних ситуацій військового характеру, правила поводження в умовах надзвичайних ситуацій, перелік пунктів обігріву, тощо.

«Крім того, в разі виникнення екстреної ситуації можна телефонувати за номером 102. Національна поліція зараз посилює цю службу, і вразі чого скоординувати ваші дії зможуть її спеціалісти, – говорив Микола Клочко. – Зокрема, нададуть інформацію щодо сховищ та об’єктів укриття, але це вже у випадку конкретної загрози життю і здоров’ю людей».

Голова облдержадміністрації наголосив, що сьогодні сіяти паніку і людей лякати не варто, але чим більше Сумщина, як і вся Україна, буде згуртована, готова до непередбачуваних ситуацій, спротиву ворогу, тим краще. Адже ворог має бачити нашу єдність, стійкість, готовність нашої держави до рішучих дій, спрямованих на захист власних інтересів і території.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.