На Сумщині влада, профспілки і роботодавці підписали Меморандум про співробітництво

Підписуючи Меморандум про партнерство та співробітництво, голова облдержадміністрації Микола Клочко висловив надію, що ця співпраця буде конструктивною у розбудові економіки Сумщини та вирішення соціальних питань її мешканців.

За словами очільника області, на Сумщині соціальне партнерство має свою історію і добрі традиції. З 1994 року діє тристороння соціально-економічна рада при голові обласної державної адміністрації, а, починаючи з 1996 року, укладається регіональна угода між представниками органів влади, профспілок та роботодавців, що має вплив на позитивне вирішення основних соціальних питань.

«Наразі в області утворено Спільний представницький орган роботодавців Сумської області, керівником якого обрано Ігоря Тесленка. Він має усі законні підстави вести соціальний діалог на регіональному рівні, – повідомив Микола Клочко. – Ми підписуємо Меморандум про партнерство та співробітництво з надією, що співпраця з органами влади, представниками профспілок та представниками роботодавців буде конструктивною у розбудові економіки Сумщини та вирішення соціальних питань її мешканців».

У ході підписання Меморандуму Микола Клочко та Ігор Тесленко (на фото) домовилися розпочати відповідно до вимог чинного законодавства перемовини між соціальними партнерами щодо опрацювання проекту Регіональної угоди на новий термін.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.