Сумський ресторан Crocodile побореться за звання “Інтер’єр року- 2018”

Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер’єр Року» 2018 відбудеться завтра у Київі.

На розгяд журі вже подано 116 робіт, серед яких є представник Сум – ресторан Crocodile. Оцінити роботу дизайнерів Ольги Горельської та Олександра Баранцова ви можете за адресою Гагаріна 16 (напроти стадіону “Ювілейний”).

Інтер’єр простий, зі зрозумілими формами, лініями і змістом. Велику концептуальну роль відіграє графіка і геометричні прийоми в елементах інтер’єру. Активно використаний прийом стилізації образу: об’ємна інсталяція у вигляді крокодила при вході, настінні панелі зі світильниками «зіницями крокодила», скляні люстри – бульбашки, металеві підвіси, що нагадують листя. Колористика інтер’єру світла і м’яка, з розведенням темно-глибинними відтінками. Також в геометричних мотивах решіток закладені рослинні мотиви.

Важливу іміджеву роль відіграють художні розписи стін і барної стійки. Наш крокодил живе в городі. Поєднання іронічного сюжету в стилі “англійського гумору” з солідною монохромного технікою, стилістично близькою до техніки скратчборда. На ілюстраціях зображено “буяння зелені”, правда, нагадує скоріше не тропіки, а звичайний український город з морквою, часником, капустою і кукурудзою. І в цьому городі як-би так непомітно “захований” персонаж, в честь якого названо заклад.

Крім експозиції робіт учасників, програма вечора включає в себе майстер-класи від членів журі конкурсу, а також презентації від світових виробників предметів інтер’єру. Конкурс «Інтер’єр року» спрямований на популяризацію українського дизайну, пошук нових імен в області архітектури і визначення актуальних тенденцій. Бажаємо перемоги нашим землякам.

No Comments
xpress-admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.