«Герої нашого часу»: відбулася презентація книги нарисів про 19 ветеранів АТО Сумщини

У Сумах відбулася презентація  книги «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО». У виданні вміщено розповіді про жителів та уродженців Сумщини, які брали участь у військових діях на полях неоголошеної війни у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя.

Автор нарисів, сумська журналістка Алла Акіменко (на фото) працювала над книгою близько півроку. Вона об’їздила усі 18 районів області та обласний центр, зустрічалася з ветеранами АТО, їх родинами, друзями. Окремі нариси книги були вже попередньо опубліковані на сайті “Xpress”.   Найважче, розповіла Алла,  було розговорити героїв книги, адже в кожного з них свій біль, який словами не опишеш.

«Ця книга про тих, хто переміг війну на війні, а потім переміг її в собі вже в мирному житті”, – йдеться у передмові до видання, ініціатором і замовником якого стала Сумська  облдержадміністрація.

«Попри складні часи, протягом трьох років обласна влада приділяє значну увагу виданню книг, що доносять до читача інформацію про самобутність Сумщини, видатні сторінки з її історії, наших героїчних і геніальних земляків минувшини і сьогодення. Ми дякуємо автору та видавцям книги за те, що завдяки їм імена і подвиги наших героїв, їхня мужність і сила волі увічнені у друкованому слові, – наголосив на презентації керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький.

Наразі надруковано 1000 примірників книги «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО», але уже запланований додатковий тираж.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.