В Сумській ОДА вітали ветеранів АТО і бійців ООС з Днем Збройних Сил України

Сьогодні голова облдержадміністрації Микола Клочко і голова облради Володимир Токар   зустрілися з ветеранами АТО і бійцями Операції об’єднаних сил щоб привітати їх з Днем Збройних Сил України і нагородити державними відзнаками та почесними грамотами.

«Наразі в Сумській області проживає більше 12 тисяч учасників АТО та операції об’єднаних сил. І влада всіх рівнів, виконуючи завдання Президента України Петра Порошенка, продовжує надавати допомогу їм та їх родинам, забезпечувати їх пільгами, які гарантує держава, – зазначив Микола Клочко. – Так, за кошти державного бюджету в цьому році пройшли оздоровлення понад 120 учасників АТО, на що виділено понад 1 мільйон із державного бюджету. За кошти обласного бюджету (3,7 мільйона гривень) забезпечено дровами близько 1,5 тисячі учасників АТО. В області діє також програма безоплатного перевезення учасників АТО».

Учасники зустрічі – ветерани та бійці АТО і ООС та їх родини – ставили запитання до очільників  Сумщини щодо працевлаштування, надання земельних ділянок, грошової допомоги тощо.

«Обласна влада продовжуватиме робити все необхідне для наших героїв, – відзначив голова облдержадміністрації. – Але разом із тим, не соромтесь звертатися за підтримкою і до керівників міст, селищ, сіл, об’єднаних громад, адже завдяки децентралізації вони сьогодні мають необхідні повноваження і фінанси, щоб вирішити ваші питання».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.