У 2018 році з бюджету Сум на ремонт ліфтів витрачено 18 млн. грн., на укладання плитки – 209 млн. грн.

Майже половина підйомників у Сумах відслужила 25-річний термін, а значить має бути замінена чи капітально відремонтована. Втім, на кінець 2018 року в обласному центрі 300 ліфтів залишилися неполагодженими. Такі дані навів голова обласної ради Володимир Токар, коментуючи в ефірі телеканалу СТС загибель дитини в Сумах.

27 грудня 2018 року  Володимир Токар  у своєму інтерв’ю місцевим ЗМІ сказав : «У Чернігові, якщо не працює ліфт, це надзвичайна пригода. У нас цьому не приділяють належної уваги.. Як господарникам місцевій владі, в першу чергу, треба визначитися, що має бути в пріоритеті. А це – медицина, дахи, ліфти  тощо. У нашому місті в пріоритеті лише плитка у дворах».

«Це – небажання дбати про сумчан, – впевнений голова обласної ради. – У доповідній записці щодо виконання бюджету Сум за 9 місяців минулого року йдеться про те, що на благоустрій Сум, куди входить укладання плитки, витрачено 209 млн грн. На ліфти – 18 млн грн. Різницю відчуваєте? На ремонт водопровідних систем, які зношені на 80%, витрачено лише 12 млн грн, а на житловий фонд – 14 млн грн».

Голова облради також акцентував увагу на тому, що за останні 5 років у міськраді збільшився штат на 224 особи. У міського голови Сум – 7 заступників (більше тільки в Київській міській раді), але робота від цього кращою не стала і це показують сумні приклади.

«Я висловлюю співчуття родині загиблого немовляти, – сказав ВолодимирТокар. – Це – непоправима втрата і горе для сім’ї. Звертаюся до правоохоронних органів якнайоб’єктивніше підійти до розслідування цієї трагедії і покарати винних».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.