Сумчани можуть перевірити, наскільки безпечні ліфти в їх будинках, за Переліком управління Держпраці

Вчора. 7 січня,  управління Держпраці у Сумській області оприлюднило  Перелік ліфтів, встановлених у багатоповерхових будинках міста Суми, які відповідають вимогам охорони праці та дозволені до експлуатації.

У ньому –364 підйомника, хоча, як звітував міський голова, їх має бути (за коштами, що витрачені на ремонти) майже 500.

Управління звертає увагу громадян на те, що ліфти, встановлені у багатоповерхових будинках, можуть експлуатуватися лише за наявності у експлуатуючої організації відповідних дозвільних документів, виданих Держпраці на підставі позитивного висновку технічної експертизи. А також нагадує, що «із метою уникнення нещасних випадків під час користування ліфтом у разі встановлення факту експлуатації ліфту, що знаходиться поза законом (не увійшов до вище наведеного переліку), необхідно звернутися до балансоутримувачів, власників ліфтів, Сумської міської ради, або до Управління Держпраці у Сумській області».

Не зайвим буде ознайомитися і з Правилами користування ліфтами, наведеними на сторінці управління Держпраці. Знайти їх, а також свій будинок в Переліку “безпечних ліфтів” можна за посиланням: http://sumy.dsp.gov.ua/news/top-news/815-do-uvagi-gromadyan-koristuvannya-liftom-mae-buti-bezpechnim

Сьогодня, 8 січня, на апаратній нараді в Сумській міськраді заступник міського голови Олександр Журба повідомив, що в Сумах вже зупинено 83 ліфти, які працювали , але не були дозволені до експлуатації.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.