НКРЕКП повернула сумчанам попередні тарифи на комунальну електроенергію

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг знизила тарифи на електричну енергію для обслуговуючих організацій, ОСББ та управителів багатоквартирних будинків до рівня ціни для населення. Про це повідомив сайт міської ради:

«Під час засідання 11 січня члени Нацкомісії проголосували за скасування своєї ж постанови № 2010 від 21 грудня 2018 року. Грудневим рішенням пропонувалося з 1 січня збільшити вартість електричної комунальної енергії для обслуговуючих організацій, ОСББ та управителів багатоквартирних будинків і гуртожитків із 1,68 грн./кВт-год. до 3,1 грн./кВт-год.

Відтак електроенергія, що споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках, буде обраховуватися з розрахунку 1,68 грн./кВт-год., як це було до моменту прийняття постанови № 2010. Цей же тариф застосовуватимуть з моменту опублікування постанови НКРЕКП № 1 від 11 січня 2019 року «Про скасування постанови НКРЕКП від 21 грудня 2018 року № 2010».

Нагадаємо, що На позачерговій сесії Сумської міськради 27 грудня 2018 р. депутати прийняли звернення до Президента, Кабінету Міністрів , НКРКП щодо скасування постанови Націкомісії від 21.12.2018 р. № 2010 «Про внесення змін до Тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01 березня 2017 року».

На апаратній  нараді 14 січя міський голова Олександр Лисенко доручив профільному заступнику Олександру Журбі звернутися до ПАТ «Сумиобленерго» та НКРЕКП за роз’ясненнями: за яким тарифом здійснювати розрахунки вартості електроенергії для комунальних потреб багатоквартирних будинків за період з 1 по 11 січня.

До цього ми повідомляли: Відключенням комунального освітлення привітало сумчан з Новим роком Сумиобленерго

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.