Жителів області запрошують подавати пропозиції до Антикорупційної програми облради на 2019 – 2021 роки

Сумська обласна рада оголошує  про проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019 – 2021 роки (далі – Антикорупційна програма).

Проект Антикорупційної програми схвалено 06.02.2019 року на засіданні комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради.

З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки Антикорупційної програми громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 21.02.2019 року включно.

Надсилати свої пропозиції та зауваження можна на електронну адресу stopcorruption@sorada.gov.ua з поміткою – «пропозиції до Антикорупційної програми».

Контактна особа:
Донцова Ольга Іванівна – консультант відділу правового забезпечення та кадрової роботи, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті обласної ради.
тел. (0542) 700 – 643.

Результати проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.