Укрзалізниця через політику перетворює Сумщину на глухий хутір

Потяг Одеса Москва  ейс № 24/23)  який курсує Сумщиною і зупиняється на станції Конотоп, тепер  відправляється раз в дві доби. Те  ж стосується і потягу  Харків – Москва  № 20/19, який теж на Сумщині зупиняється тільки в Конотопі. Такі останні нововведення від  АТ «Українська залізниця».

Раніше було скасовано потяг Суми-Москва,  рейси прямих складів і причіпних вагонів до Росії з Івано-Франківська, Чернівців, Кременчука та Чернігова.

В Укрзалізниціпояснюють це тим, що «пасажиропотік між Україною і країною-агресором стрімко падає». У 2018-му «Укрзалiзниця» перевезла в Росію 772,9 тис. пасажирів – майже на 20% менше, ніж в 2017 році.

Разом з тим, підприємство не враховує, що як альтернатива відміні залізничних рейсів  в Росію стрімко підвищилися обсяги маршрутних міжнародних перевезень, а також те, що потяги московського напрямку виконують великий обсяг внутрішніх пасажирських перевезень. Зокрема, мова йде про потяги Львів-Москва, Ковель-Москва, Москва – Миколаїв, Кишинів – Москва, які зупиняються на станції Хутір Михайлівський і є чи не єдиними рейсами, що з’єднують прикордонну Сумщину із західною, центральною та південною Україною.

Джерело: golos-chasu.info

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.