Мера Тростянця обрали президентом Асоціації органів місцевого самоврядування

У п’ятницю, 8 лютого, у Києві відбулася конференція «E-nnovate Ukraine: 1500 днів досягнень», під час роботи якої президентом Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» було обрано міського голову Тростянця Юрія Бову (на фото – в центрі).

Віце-президентом Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» обрано міського голову Дрогобича Тараса Кучму. Также до  правління  увійшли  міські голова Миргорода, Павлограда, Черткова и Жовкви.

Довідково. Місія Асоціації полягає у задоволенні потреб органів самоврядування у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, обміні досвідом з українськими та закордонними партнерами у сфері розвитку електронного врядування та електронної демократії, а також у розвиткові інтерактивної платформи «Відкрите місто».

Основні завдання Асоціації:
– сприяння впровадженню нових технологій комунікації органів влади з громадянами;
– налагодження співпраці між членами Асоціації та громадськими організаціями в реалізації спільних проектів;
– спільна підтримка членами Асоціації інтерактивної платформи «Відкрите місто» та розвиток нових її функцій;
– розвиток міжнародного співробітництва з метою запозичення досвіду забезпечення відкритості та прозорості у роботі органів місцевого самоврядування через впровадження інструментів електронної демократії та електронного врядування.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.