На Сумщині вчергове організували заборонені законом гусячі бої (ВІДЕО)

«Сьогодні [10 лютого ] в Іскрисківщині 19 раз зібрались гУсятники ( наголос саме на першому складі- інакше образяться), з усієї області. Передостанній етап кубку з гусячих боїв. Представництво досить солідне- Глухівщина, Буринщина, Недригайлів, Сумський район і місцеві вихованці!  Все це треба бачити на власні очі і відчувати той дух змагань і азарту! Перемога і друге місце поїхали у Піски, третє- залишилось в Іскрисківщині», – повідомила у Facebook журналістка  Наталия Калиниченко, виклавши  фото і відео події.

В Україні такі «змагання» проводяться лише на Сумщині. Вперше їх організували у Ворожбі Білопільського району у 2016 році.

Зазначимо, що гусячі бої підпадають під дію Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», який забороняє  нацьковування  тварин  одна на одну. Під словом «тварини» закон розуміє «біологічні  об’єкти,  що  відносяться  до   фауни: сільськогосподарські,  домашні,  дикі, у тому числі домашня і дика птиця, хутрові, лабораторні, зоопаркові, циркові».

Стаття 25 закону прямо забороняє  «проведення боїв тварин,  спортивних, видовищних заходів, що передбачають переслідування, умертвіння, спостереження передсмертної  агонії  тварин,  використання для умертвіння тварин інших тварин».За порушення  вимог   цього   Закону   винні   особи   несуть кримінальну,  адміністративну та цивільно-правову відповідальність

Довідково.  Наталія Калініченко – заслужений журналіст України, голова Асоціації регіональних ЗМІ Сумщини, депутатка обласної ради (фракція Радикальної партії Олега Ляшка). За освітою – педагог.

Раніше ми повідомляли: Сумщина – лідер в Україні за випадками знущання над тваринами

Gepostet von Nataliya Kalinichenko am Sonntag, 10. Februar 2019

Gepostet von Nataliya Kalinichenko am Sonntag, 10. Februar 2019

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.