Завтра виконком розгляне питання підвищення проїзду у Сумах до 7 гривень

На засідання виконкому Сумської міської ради 12 березня виноситься низка транспортних питань.

Зокрема виконком має затвердити новий тариф у 7 грн. для маршруток по м. Суми, дострокове розірвання договору з ТОВ «СНД-Автотранс» (маршрут № 25 «вул. Добровільна- вул. Інтернаціоналістів») і фінансовий  плану КП CМР «Електроавтотранс» на 2019 рік .

Ще одним рішенням  пропонується залишити маршрут № 25 «вул. Добровільна- вул. Інтернаціоналістів» за ціною одного перевезення в 7 грн. , а на маршруті  № 51 «Піщане – Прокоф’єва» затвердити вартість одного пасажироперевезення по м. Суми – 7,00 гривень, по  м. Суми   до с. Піщане і  з с.  Піщане по м. Суми   – 9,00 грн.

Також буде розглянутий проект рішення Про деякі питання організації перевезень та встановлення тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, за яким відділ транспорту міськради має  «в місячний термін підготувати звіт про дотримання перевізниками вимог договорів стосовно щоденної чисельності рухомого складу на маршрутах, кількості здійснених протягом дня рейсів, дотримання графіків руху за кожним із маршрутів».

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.