До завершення виборів сумчани будуть їздити в маршрутках по 5 гривень. Виконком налякав привид?

Сьогодні, 12 березня, виконком Сумської міськради  розглянув проекти  рішень по кожному з підприємств-перевізників про підвищення тарифів на проїзд в маршрутках, за якими вартість одноразової поїздки пропонувалася в 7 грн.

Жодний з цих проектів не набрав голосів «за». Із 13 присутніх членів виконкому 8 голосували «проти», 5 утримались.

Підставами  для відмови перевізникам називали незрозумілі складові тарифу, неясність щодо кількості рейсів і машин на маршрутах, а також порушення перевізниками договірних умов. За словами громадського активіста Максима Корнієнка, в Сумах їздять «маршрутки-привиди»: на папері вони є, а на вулицях міста – відсутні, хоча їх кількість закладена в тновий тариф.   Тому перед засіданням виконкому його членів зустрічав привид з плакатом «Не плати за маршрутку-привид».

Виконком повернеться до питання тарифів через два місяці.

Не підтримали члени виконкому (всього 5 голосів «за») і проект рішення, підготовлений активістами, за яким відділ транспорту міськради мав би   «в місячний термін підготувати звіт про дотримання перевізниками вимог договорів стосовно щоденної чисельності рухомого складу на маршрутах, кількості здійснених протягом дня рейсів, дотримання графіків руху за кожним із маршрутів».

Фото –  sts.sumy.ua

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.