У Сумах розгорається скандал навколо Театральної площі

Сумська обласна рада звернулася до суду з позовом про визнання незаконним рішення Сумської міської ради про проведення конкурсу з реконструкції Театральної площі, оскільки  там знаходяться об’єкти її комунальної власності – обласний театр та два обласні музеї.

Проведення конкурсу з реконструкції Театральної площі з Сумською обласною радою не узгоджували розповіла вчора на судовому засіданні начальниця юридичного відділу управління майном обласної ради Наталія Дяченко.

З вимогою визнати незаконним рішення про проведення конкурсу до суду звернулася і приватна комерційна фірма «Сейро», яка за театром, у довгостроковій оренді має 4 сотки землі.

А заслужений архітектор України Владимир Быков повідомляє, що міськрада дала вже добро на будівництво на Театральній площі ресторану, а поруч, у парку імені В.Кожедуба  багатоповерхової парковки автомобілів:

«Город должен знать пофамильно кто дал добро на строительство МНОГОЭТАЖНОЙ парковки в парке Кожедуба и РЕСТОРАНА вместо фонтанов на Театральной площади́ , список
согласно протокола : Довбня А М ,Фролов А М , Кривцов А В , Смоляниново А Ф , Бондаренко О О , Мегеря А М , Харченко Ю О !!! Против этого проекта проголосовали Кривцов О В , Сулим Ю И ,Винтоняк С Я !!! Очень принципиально , обратите внимание что “ЗА” проголосовали все чиновники подотчетны А Лысенко и В Войтенко … долой такие конкурсы !!!»

Раніше ми повідомляли: Оприлюдено підсумки конкурсу на кращу реконструкцію забудови і благоустрою у Сумах Театральної площі

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.