Ще одна релігійна громада на Сумщині перейшла до нової Православної Церкви України

Вчора, 16 березня,  року відбулись збори Спасо-Преображенської релігійної громади м. Охтирка, де одноголосно прийнято рішення релігійної громади перейти в лоно Православної Церкви України (ПЦУ). Про це овідомили в Сумській єпархії ПЦУ.

«Настоятель храму митрофорний протоієрей Ігор Соловей, разом з релігійною громадою, за роки війни всіма можливими методами православної Церкви підтримували українських воїнів. І коли почалось єднання православних вони зразу підтримали цей процес, бо неможливо віруючим православним людям допускати ворожнечу і неприязнь один до одного», – йдеться у повідомленні.

Керуючий Сумською єпархією архієпископ Мефодій провів розширенне засідання Сумського єпархіального управління та видав Указ про прийняття в Сумську єпархію ПЦУ настоятеля Спасо-Преображенської релігійної громади разом з храмом м. Охтирка.

Найближчого часу очікується прийняття ще ряду громад з храмами в лоно Православної Церкви України.

Нагадаємо, що першою на Сумщині до ПЦУ перейшла 23 лютого  громада  села Андріяшівка Роменського району. Натомість парафіяни Троїцького і Спасо-Преображенського соборів в м. Суми заявили про те, що залишаються вірними УПЦ і не будуть перереєстровувати свої громади.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.