У Сумах оголошено тотальну весняну толоку. На кращих прибиральників очікують гаджети

Із 25 березня у Сумах розпочинається загальноміський місячник з благоустрою.

«Всі спостерігають, що температурний режим дозволяє нам розпочати прибирання міста раніше, тому виконавчий комітет ухвалив рішення цьогоріч розпочати місячник благоустрою з 25 березня, – повідомив сьогодні на апаратній нараді міський голова Сум  Олександр Лисенко. –  У цьому рішенні є чітке закріплення кожної ділянки нашого міста, кожної території біля підприємств всіх форм власності. При цьому, ніхто нікому не забороняє до 25 числа розпочинати необхідні підготовчі роботи, це стосується і наших комунальних підприємств, і всіх сумських суб’єктів господарювання».

Перед цим 15 березня на брифінгу у міськраді заступник міського голови Ольга Волошина та начальник відділу правового забезпечення Інспекції з благоустрою Євгенія Горева розповіли, що місячник триватиме по 22 квітня. Дні загальноміського прибирання заплановані на 18, 19, 20 квітня. Як і завжди, прибиратимуть вулиці, впорядкуватимуть території парків, прибудинкових територій, висаджуватимуть зелені насадження

Організацією вивезення та прийому сміття з місць проведення загальноміського місячника благоустрою займатимуться департамент інфраструктури міста та КП «Сумижикомсервіс».

За неприбрану територію передбачений штраф: 850-1700 грн. для юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців і 340-1360 грн. для фізичних осіб.

У разі необхідності вирішення організаційних питань (забезпечення відповідним інвентарем, вивезення сміття) потрібно завчасно звертатись у департамент інфраструктури міста (70-05-90) та управління «Інспекція з благоустрою м. Суми» (70-06-02).

При виявленні залишеного сміття після прибирання, несанкціонованих сміттєзвалищ на територій Сум, мешканці можуть звернутися у департамент інфраструктури міста, управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» та відділ «Служба 15-80», аби там відповідно відреагували.

Заохотити сумчан до прибирання має на меті і «ЕкоКрос», який пройде в обласному центрі у суботу, 30 березня, у рамках Всесвітньої акції «Година землі».

За умовами конкурсу, команди-учасниці з п’яти осіб мають зібрати за годину якомога більше сміття. Переможці та призери отримають цінні подарунки та гаджети.

Прибирання розпочнеться о 13:00. Попередньо необхідно зареєструватись.

Деталі за тел.: 67-98-39.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.