У Сумах вночі викрали цілий… фруктовий сад

Саджанці фруктових дерев, що були посаджені минулого року на прибудинковій території одного з ОСББ у Сумах були викрадені минулої ночі. Про це повідомляє на сторінці «ОСББ Господарі» у Facebook Алексей Целик :

«Саме вчора, полили оці всі яблуньки, груши, абрикос, персик (на фото). Цієї ночі всі 8 молодих дерев запланованого фруктового саду зникли. У квітні-травні 2018 висаджував з другом Олексієм, вклав свої гроші у саджанці, усе літо, осінь поливали через день. Ну якісь “озимі люди” мабуть вночі з 24.00 до 5.00 викопали і полетіли з нашими деревами на Марс.
Невже таке зубожіння у гаманцях чи в душах, шо комусь схотілось заробити 1000 грн, вкравши чужу працю та майбутній сад. Поліцію вирішили не викликати. Якщо хто вночі можливо бачив “кадри”, то повідомте. Встановимо за місяць відеоспостереження. Сад будемо висаджувати по-новому».

«У нас двор огорожен и то выкапывают все что видят: елки, розы, даже примулы (им цена три рубля). – ділиться в коментарях  Victoria Levenets. –   Люди, которые это делают, бедны ментально и морально, не понимают, что на чужом не разживутся».

На фото: Так виглядав молодий фруктовий сад рік тому

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.