«Раптом хтось зробить дешевше». У Сумах вирішили заощадити на ремонті Харківського моста

Сьогодні на апаратній нараді міського голови Сум обговорили питання розробки проектно-кошторисної документації на ремонт моста по вул. Харківській.

За словами заступника директора Департаменту інфраструктури Віктора Павленка, на розробку  проектно-кошторисної документації для ремонту в цьому році виділено 300 тис. грн. Між тим, інститути, які мають її розробити, готові взятися до роботи за суму від 700 тис. грн. до 1 млн. грн.

Тому буде оголошено конкурс на розробку проекту  на Prozorro на 300 тис. грн.  «А  раптом хтось погодиться зробити дешевше», – сказав Віктор Павленко.

“Тільки дивіться, щоб там такого за 300 тисяч  не зробили, що ми не будемо потім знати, як його ремонтувати. Ми вже «Авангард» зробили …» – кинув репліку міський голова.

Нагадаємо, що на стан моста по вул. Харківська міська влада звернула увагу лише після численних «SOS» від активістів. Останньою краплею стало обрушення двох секцій пролетів мосту у липні 2018 р. (на фото).  У листопаді того ж року експерти, які обстежили міст,  виявили, що він «обмежено працездатний» і може ще експлуатуватися не більше, ніж півтора роки.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.