«Нашим дітям ми потрібні тут». Новий соціальний ролик відомого сумського правозахисника (ВІДЕО)

Сумський правозахисник Олександр Соколов виклав в мережу свій черговий соціальний ролик. Цього разу він присвячений темі закордонного «заробітчанства».

Нашим дітям ми потрібні тут, а не за кордоном   – такий головний посил ролика. Але для цього потрібно оживити і відновити сумські підприємства, щоб  сумчани  вдома мали  і роботу,  і гідну зарплату.

І це залежить від нас самих, від того, як ми голосуватимемо на виборах президента і кого оберемо вже у жовтні в  наступний склад парламенту. Останньої фразив ролику немає, але такий висновок напрошується сам собою.

«Сумы – город пенсионеров и одиноких матерей с детьми? – запитує активіст в анонсі до ролика. – Ещё немного, и так будет, потому что все разумные головы и работящие руки разъедутся по заграницам. И именно нам с вами выбирать, что делать сейчас: давать возможность под видом псевдопатриотизма дальше грабить и разрушать страну или строить достойную жизнь здесь, на своей земле!»

НАШИМ ДЕТЯМ МЫ НУЖНЫ ЗДЕСЬ!Сумы – город пенсионеров и одиноких матерей с детьми? Ещё немного, и так будет, потому что все разумные головы и работящие руки разъедутся по заграницам. И именно нам с вами выбирать, что делать сейчас: давать возможность под видом псевдопатриотизма дальше грабить и разрушать страну или строить достойную жизнь здесь, на своей земле!

Gepostet von Alex Sokolov am Sonntag, 14. April 2019

Дивись також: Сумський активіст створив ролик «Выводим крыс на чистую воду» (ВІДЕО)

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.