Воскресенье 23 апреля 2017 | 08:21:47
Общество

Регіонали встали на захист підприємців ринку «Хімік»

Марина Вакулішина | 24 октября 2012 11:39

 Більш року фракція Партії регіонів у Сумській міськраді на чолі з Юрієм Перепекою відстоює інтереси сумчан та представників малого бізнесу щодо малих ринків у Сумах.  Днями, захищаючи власні права, до регіоналів звернулися підприємці та мешканці Хіммістечка з проханням не допустити закриття ринку.  

«Подібні ситуації вже були на Роменській та Черепіна – там нам вдалося відстояти інтереси жителів і підприємців. Перший крок на Хіммістечку вже зроблено – зібрано 2 тис. підписів. Далі треба залучити до цієї проблеми громадськість», – підкреслив 19 жовтня на зустрічі з мешканцями Хіммістечка Юрій Перепека.  

А 23 жовтня Сумська обласна організація Партії регіонів провела «круглий стіл» на тему: «Партія регіонів захищає інтереси малого бізнесу: відстоюємо права місцевих підприємців та споживачів», на якому йшлося і про проблеми ринка «Хімік». 

«Ринок на Хіммістечку найдешевший у нашому місту. Сумчани його люблять і довіряють. Дотримуються всі санітарні умови, ми слідкуємо за чистотою та порядком. Сподіваємося, нас почує місцева влада і разом із депутатами Партії регіонів ми вирішимо конфлікт. Люди будуть спокійні за робочі місця, а споживачі − за можливість купувати дешевші та якісні товари», – наголосила учасник «круглого столу», директор ТОВ «Хімік» Ганна Духовнікова.  

Регіонали переконані: необхідно підтримувати сумських підприємців. «Супермаркети витягують гроші з Сум, усі податки ідуть у ті міста, де зареєстровані ці торговельні центри. Ринок має набагато більше переваг: близьке розташування, низькі ціни, якість продуктів.., – зазначив у ході «круглого столу» депутат фракції Ігор Перепека.– Політика міської влади має бути зрозумілою та прогнозованою не на один рік уперед, а на 5-10 років. Підприємці повинні розуміти, які вимоги будуть до кіосків через кілька років, щоб уже зараз розпочинати правильну підготовку».  

Ще один ринок і ще одна перемога – вірять регіонали. «Я вважаю, якщо двароки назад влада вимагала привести кіоски до сучасного та комфортного вигляду, то зараз вимагати чогось нового – це неправильно! Люди згуртовані і підтримують одне одного. Ми створимо активну групу, яка відстоюватиме інтереси народу», – наголосив Юрій Перепека.

Комментарии:
лютс25 October 2012 09:59 (4 год. назад)
Жук, Льора, Шевіль, Гриценюк, — ось бригада Мінаєва.
Лютсу25 October 2012 16:09 (4 год. назад)
А яку бригаду очолював з 90-х років та й тепер очолює Єпіфанов?
Мопсель24 October 2012 15:18 (4 год. назад)
Ника права.Душат предпринимателей Минаев и его оранжевые замы. Привыкли при Юле бабло отгребать и не могут остановиться.
Мопселю24 October 2012 16:41 (4 год. назад)
Если бы все было так, то эта компания (правящая партия р.), имея при себе всех силовиков, уже бы всех посадила. Как Тимошенко. вы в этом сомневаетесь? Зло как раз в обратном. Посмотрите на заставки и логины местного телевидения — РТС, Видикон, АкадемТВ. Все стали голубыми с легким белым оттенком. А вы говорите оранжевые. Сейчас надо менять ориентацию з розового цвета на голубой. Это цвет шахтерской мечты.
Ника24 October 2012 14:23 (4 год. назад)
К сведению неведущих, в Сумском горсовете только 8(подчеркиваю — 8) депутатов от Партии регионов. Получается, что большинство — как раз не за правящей политической силой. И им приходится разгребать тот беспредел, который устраивают некоторые деятели. Не зная дела — не беритесь судить.
Нике24 October 2012 16:35 (4 год. назад)
Вся страна под ПР. Причем тут сумской горсовет. Без этих ПРдунов ничего не делается, даже в нашем сити. Спросите у губернатора.
Гость24 October 2012 12:15 (4 год. назад)
Марина! Снова джинса! Почему у вас все публикацию в защиту одной партии? Где объетивность журналиста? Желаю творческих успехов, но только не на ниве политической журналистики. Не получается это. Займитесь другой тематикой.
ПеРеДунам24 October 2012 12:05 (4 год. назад)
Это смешно выглядит! ПР — правящая партия, с кем она может бороться? с оппозицией? А оппозиция что трамбует предпринимателей или закрывает рынок? Ваша колхозная группа одной рукой душит предпринимателей, а второй немножко отпускает веревку, чтоб вообще не задушить. Нашлись благодетели. Почему вы «покращуєте життя вже сьогодні» перед выборами. Снимайте того, кто предложил такой Налоговый кодекс — своего лидера — премьера. Тогда это будет реальная защита + меняйте законодательство, а не пиарте свою «далекую от народа» партию.
Добавить комментарийПоследние новости

ПФК «Суми» програє вдома, «Нафтовик» — на виїзді

23 апреля 2017 08:03 ПФК «Суми» програє вдома, «Нафтовик» — на виїзді

Cумщина – серед семи областей України, де впроваджується пілотний проект квартальних он-лайн аукціонів з продажу лісу

21 апреля 2017 14:11 Cумщина – серед семи областей України, де впроваджується пілотний проект квартальних он-лайн аукціонів з продажу лісу

У Сумській області СБУ затримала підозрюваного у привласненні коштів Нацбанку в сумі майже 800 млн. грн.

21 апреля 2017 14:03 У Сумській області СБУ затримала підозрюваного у привласненні коштів Нацбанку в сумі майже 800 млн. грн.

Сьогодні у Сумах відкривається XXIX міжнародний фестиваль авторської пісні «Булат» (АФІША)

21 апреля 2017 12:33 Сьогодні у Сумах відкривається XXIX міжнародний фестиваль авторської пісні «Булат» (АФІША)

Чи скористається завтра ПФК «Суми» шансом залишитися в Першій лізі?

21 апреля 2017 11:31 Чи скористається завтра ПФК «Суми» шансом залишитися в Першій лізі?

Менш, ніж за добу, вул. Івана Сірка «відзначилася» двома ДТП з тяжкими наслідками

21 апреля 2017 10:42 Менш, ніж за добу, вул. Івана Сірка «відзначилася» двома ДТП з тяжкими наслідками

Як виглядає наркопритон по-сумські (ФОТО)

21 апреля 2017 09:22 Як виглядає наркопритон по-сумські (ФОТО)